Služby

Nonstop odtahová služba Brno, autoservis, pneuservis, autopůjčovna, asistenční služba


Naše firma nabízí komplexní služby. Mezi naše hlavní činnosti patří nonstop odtahová služba, v regionu Brno však poskytujeme i další služby. Mezi ně patří:

 • Nonstop asistenční služba (autoservis Brno, odtahová služba Brno – odtahy aut)
 • Nonstop odtahová služba (autoservis Brno, odtahová služba Brno – odtahy aut)
 • Autoservis (autoservis Brno, odtahová služba Brno – odtahy – odtahy aut)
 • Pneuservis (výměna pneu, opravy pneu, prodej letních pneumatik, prodej zimních pneumatik, prodej použitých pneumatik, výměna kola při defektu)
 • Autopůjčovna (autoservis Brno - zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy vašeho vozu)
 • STK a měření emisí (autoservis Brno - příprava vozidel na STK, zprostředkování měření emisí…)
 • Řešení pojistných událostí (autoservis Brno - vyřízení pojistné události s příslušnou pojišťovnou, zajištění prohlídky havarovaného vozidla…)
 • Prodej náhradních dílů (autoservis Brno - prodej nových i použitých náhradních dílů)
 • Montáž tažných zařízení (autoservis Brno - montáž tažných zařízení včetně vydání osvědčení pro zapsání do technického průkazu, servis tažných zařízení…)
 • Montáž zabezpečení aut proti odcizení
 • Odstavné parkoviště

Nonstop asistenční služba Brno – nonstop assistance Brno


Naše nonstop asistenční služba Brno nabízí služby všem, kterým se na cestě porouchalo auto. Drobné opravy uděláme na místě. V případě potřeby naše nonstop asistenční služba Brno zajistí odtah auta. Nonstop asistenční služba Brno funguje 24 hodin denně. Volat můžete 7 dnů v týdnu, kdykoliv. Pokud naše asistenční služba není schopna zajistit opravu auta na místě, zajistíme odtah (autoservis Brno) a následnou opravu. Nonstop asistenční služba Brno vám po dobu opravy může zapůjčit náhradní auto. Nonstop asistenční služba: volat můžete ZDARMA na číslo 800 11 44 99.

Nonstop odtahová služba Brno – nonstop odtahy aut Brno – odtah vozidel Brno


Nonstop odtahová služba Brno, kterou provozuje naše společnost AsisTrans s.r.o., zajišťuje nonstop odtahy aut. Odtahy vozidel zajišťujeme nejen v regionu Brno, ale v celé ČR i v zahraničí. Pokud potřebujete odtah auta, volejte ZDARMA na číslo 800 11 44 99. Volat můžete nonstop, 24 hodin denně. Naše nonstop odtahová služba je připravena kdykoliv vyjet. Nikdo si nepřeje, aby se auto pokazilo, ale nikdy nevíte, kdy budete odtah vozidel potřebovat, proto doporučujeme mít číslo na nás uloženo v paměti mobilu – nezapomeňte: nonstop odtahová služba Brno: 800 11 44 99.

Autoservis Brno – opravy aut, diagnostika vozidel, dekarbonizace motorů


Náš autoservis, který sídlí ve městě Brno, se specializuje na opravy osobních aut a opravy dodávkových aut. Autoservis provádí veškeré opravy vozů všech značek. Náš autoservis ve městě Brno rovněž dělá pravidelné servisní prohlídky, generální opravy motorů, jednou ze služeb je i dekarbonizace motorů, oprava klimatizací, servis klimatizací. Pokud k nám přiveze auto naše nonstop odtahová služba Brno, zajistíme jeho opravu. Potřebujete opravit auto, přijeďte k nám, je-li nepojízdné, zajistíme vám odtah auta.

Pneuservis Brno – přezouvání pneumatik Brno – výměna pneumatik Brno


Náš pneuservis v regionu Brno poskytuje komplexní služby. Pneuservis v regionu Brno nabízí přezutí pneumatik, opravy pneumatik a prodej pneumatik. Pneuservis nabízí ojeté pneumatiky i nové pneumatiky. Naše asistenční služba zajišťuje opravu či výměnu pneumatik i v terénu.

Autopůjčovna Brno – půjčovna aut Brno (autoservis Brno)


Pokud si u nás necháte opravit auto, můžeme vám po dobu opravy auta půjčit náhradní auto. Při splnění pojistných podmínek je možné uplatnit půjčení auta z havarijního nebo odpovědnostního pojištění zdarma (platíte jen opotřebení auta).

STK Brno a měření emisí Brno


Náš autoservis, který sídlí ve městě Brno, vaše auto kompletně připraví na STK a měření emisí. Nabízíme možnost zprostředkování STK a měření emisí, také zajištění evidenční prohlídky.

Další služby v regionu Brno - montáž tažných zařízení, zabezpečení proti krádeži


Mezi další služby, které nabízíme, patří:
 • řešení pojistných událostí – autoservis Brno

  Vyřídíme pojistnou událost s pojišťovnou, zajistíme prohlídku havarovaného auta, pomůžeme vám s vyplněním formulářů, nabízíme vám rovněž při nedostatku peněz možnost úhrady faktury za opravu vozidla prostřednictvím krycího dopisu. Zajišťujeme i konzultace s likvidátorem, atd.

 • prodej náhradních dílů – autoservis Brno

  Prodáváme nové i použité náhradní díly, v našem sortimentu je i autokosmetika, dále autodoplňky, autožárovky, atd. Náš autoservis zajišťuje montáž náhradních dílů.

 • montáž tažných zařízení – autoservis Brno

  Náš autoservis vám udělá montáž tažných zařízení i servis tažných zařízení. Autoservis se zaměřuje i na prodej tažných zařízení.

 • zabezpečení auta proti odcizení – autoservis Brno

  Náš autoservis Brno montuje zámek řazení Medvěd Blok, dále vám náš autoservis může namontovat autoalarm, tajný vypínač, děláme i montáž imitace autoalarmu, instalujeme i nerozbitné okenní fólie.

 • odstavné parkoviště Brno

  Nabízíme možnost uskladnění havarovaného vozu i auta po opravě. Plocha k parkování firemních aut.